Про відзначення Дня Матері у 2021 році

• 07.05.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від    06.05.2021                                                                                              №  _125 од_

Про відзначення

Дня Матері у 2021 році

З нагоди відзначення Дня Матері, на виконання п. 4.1 Комплексної Програми Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу  на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради, № 9-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року, для привернення уваги громадськості до суспільно- морального аспекту спільного проживання поряд з матерями, сини яких віддали життя за територіальну цілісність України, Героя Небесної Сотні , керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Організувати проведення зустрічі-привітання матерів з числа членів сімей загиблих військовослужбовців у зоні  проведення антитерористичної операції з захисту територіальної цілісності України,  у «Маминім саду» на території НВК ФЗОШ № 7 Центр військово-патріотичного виховання «Гарт»- 07.05.2021 року до Дня Матері.
  2. Підготувати списки для привітання відповідної категорії мешканок Фастівської міської територіальної громади  для забезпечення привітально- подарунковою продукцію  та  квітами учасниць заходу(додаток ).
  3. Організувати перевезення та вручення подарункової продукції і привітань з дотриманням обмежувальних заходів в умовах адаптивного карантину.
  4. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходу до Дня матері– закупівлю товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених Фастівському міському центру соціальних служб  по КЕКВ 2282.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, з питань медицини О.П.Давиденко .

Міський голова                                                                                  М.В.Нетяжук

№ 125 од від 06.05.2021

Список

Матерів-членів сімей загиблих/померлих військовослужбовців,