Про відмову в наданні дозволу на приватизацію Волкову Володимиру Олександровичу та Волкову Федору Олександровичу

• 10.05.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                          № ……

Про відмову в наданні

дозволу на приватизацію

Волкову Володимиру Олександровичу

та Волкову Федору Олександровичу

Розглянувши заяву Волкова В.О. та Волкова Ф.О., мешканців   гуртожитку по вул. *****, **, про передачу у власність займаного ними житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду територіальної громади
м. Фастів, враховуючи рішення сесії Фастівської міської  ради від 23.06.2011 року № 23-ХІ-VІ, керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, пп. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Відмовити в передачі кімнати № ***** загальною площею ***** кв.м., житловою площею 15,5 кв.м., у гуртожитку по вул. ******, ***, в приватну спільну часткову власність шляхом приватизації: Волкову  Володимиру Олександровичу та Волкову Федору Олександровичу.

В зв’язку з тим, що ними використане право безоплатної приватизації фонду державного майна: Дніпрорудненською  міською радою  видане свідоцтво про право власності №282 від 12.12.1997 року  на квартиру №*** в будинку №*** по вул. ********* в м. *********, ****** району Запорізької області,  загальною площею 46,2 кв.м. з розміром частки 1/3  на кожного. Та наявністю у власності Волкова Володимира Олександровича житлового будинку №***  по вул. ****  у м. Фастові.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови
з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                                   М.В. Нетяжук