Про відмову у присвоєнні адреси об’єктам нерухомого майна – водозабірній споруді, трансформаторній підстанції водозабірної споруди Приватного акціонерного товариства «ФАКЕЛ»

• 16.08.2022

Р І Ш Е Н Н Я

____________________      м.Фастів                                   № _________

Про відмову у присвоєнні адреси об’єктам

нерухомого майна – водозабірній споруді,

трансформаторній підстанції водозабірної споруди

Приватного акціонерного товариства «ФАКЕЛ»

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Міщенка Олександра Вікторовича, що діє від імені Приватного акціонерного товариства «ФАКЕЛ» на підставі довіреності від 19.01.2022 року №106/09, про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна – водозабірній споруді, трансформаторній підстанції водозабірної споруди по вул. Тітова, б/н в м. Фастів Фастівського району Київської області та пакету документів, керуючись ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Відмовити Приватному акціонерному товариству «ФАКЕЛ» у присвоєнні адреси об’єктам нерухомого майна – водозабірній споруді, трансформаторній підстанції водозабірної споруди по вул. Тітова, б/н в м. Фастів Фастівського району Київської області на підставі п.1 ч.8 ст.264 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» – подання неповного пакета документів. Керуючись ч.5 ст.264 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в поданому пакеті документів для присвоєння адреси відсутні:
  • копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт (крім випадків, встановлених Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес), – у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;
  • копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, – у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи);
  • копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, – у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи).
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                              Михайло НЕТЯЖУК