Про відміну електронного аукціону з приватизації із зниженням стартової ціни, об’єкту малої приватизації – комунальної машини Kärcher MIC 35

• 23.10.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 19.10.2021                                                                                                              № 515

Про відміну електронного аукціону

з приватизації із зниженням стартової ціни,

об’єкту малої приватизації – комунальної

машини Kärcher MIC 35

Керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами), Положенням про орган приватизації об’єктів комунальної власності Фастівської міської територіальної громади, затвердженим рішенням Фастівської міської ради Київської області від 15.06.2021 №41-ІХ-VІІІ, з метою досягнення цілей приватизації та забезпечення надходжень від приватизації об’єкту комунальної власності,  виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Прийняти рішення про відміну електронного аукціону з приватизації із зниженням стартової ціни №UA-PS-2021-10-04-000062-1, який призначено електронною торговою системою на 25.10.2021р. по лоту: комунальна машина Kärcher MIC 35.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.

Голова органу приватизації,

Міський голова                                                                      М.В.Нетяжук