Про відключення від централізованого теплопостачання багатоквартирного житлового будинку №2 по вул. Шевченка в м. Фастів

• 13.06.2019

Від                                                                       №

Про відключення від централізованого

теплопостачання багатоквартирного

житлового будинку №2 по вул. Шевченка

в м. Фастів

Розглянувши подання  комунального підприємства «Фастівтепломережа» про  надання дозволу на відключення багатоквартирного житлового будинку №2 по вул. Шевченка в м. Фастів від централізованого теплопостачання, на підставі рішення постійної діючої міської комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від централізованого теплопостачання та встановлення індивідуального опалення, згідно протоколу № 1 від 12.02.2019 р., та акту встановлення індивідуальної системи електричного опалення в приміщеннях Фастівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління у Київській області за адресою: м. Фастів вул. Шевченка 2, керуючись ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пп. 1 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради, вирішив:

1. Відключити багатоквартирний житловий будинок №2 по вул. Шевченка в м. Фастів від централізованого теплопостачання.
  2. Надати дозвіл КП «Фастівтепломережа» на проведення робіт по відключенню багатоквартирного житлового будинку №2 по вул. Шевченка в м. Фастів від мережі централізованого теплопостачання.
  3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                     М.В. Нетяжук