Про уповноваження старости Малоснітинського старостинського округу управління розвитку територій та благоустрою ФМР на вчинення нотаріальних дій та державної реєстрації актів цивільного стану

• 16.08.2022

Р І Ш Е Н Н Я

_______________                                  м.Фастів                                                   №_____

Про уповноваження старости

Малоснітинського старостинського округу

управління розвитку територій та благоустрою ФМР

на вчинення нотаріальних дій та державної

реєстрації актів цивільного стану

Керуючись ч. 5 ст.1, ч. 1 ст. 37, п. 4 ч. 2 ст. 40 Закону України “Про нотаріат”, п. 3 ч.1 ст.4, ч.2 ст. 6 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”, Порядком ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29.10.2012 № 1578/5, пп.5 п. б ч.1 ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в України” виконавчий комітет, вирішив:

1. Уповноважити старосту Малоснітинського старостинського округу управління розвитку територій та благоустрою ФМР Приліпко Ірину Анатоліївну, як посадову особу органу місцевого самоврядування, на вчинення нотаріальних дій, передбачених ч. 1 ст. 37, п. 4 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про нотаріат» та державної реєстрації актів цивільного стану на території Малоснітинського старостинського округу.
  2. Визначити Приліпко Ірину Анатоліївну відповідальною посадовою особою за ведення обліку і звітності про використання  бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання.
  3. Закріпити за Малоснітинським старостинським округом управління розвитку територій та благоустрою ФМР печатку виконавчого комітету Фастівської міської ради № 2 та надати право старості Приліпко Ірині Анатоліївні використовувати печатку виключно для вчинення нотаріальних дій та державної реєстрації актів цивільного стану.
  4. Заборонити використовувати печатку виконавчого комітету Фастівської міської ради № 2 в інших цілях, окрім визначених п.3 даного рішення.
  5. Попередити Приліпко Ірину Анатоліївну про персональну відповідальність за збереження та використання печатки виключно відповідно до прийнятого рішення.
  6. Відділу управління персоналом виконавчого комітету дане рішення довести до відома старости Малоснітинського старостинського округу управління розвитку територій та благоустрою ФМР.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                     Михайло НЕТЯЖУК