Про уповноваження першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради на підписання документів

• 13.07.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12.07.2021                                                             № __206 од

Про уповноваження

першого заступника міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради

на підписання документів

У зв’язку із відпусткою міського голови, беручи до уваги оголошення на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України про проведення 21 липня 2021 року земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності в м. Фастів на вул. Великоснітинська, 69 (лот №69843 аукціону №34556), у відповідності до п.7 рішення Фастівської міської ради №75/119-VIII-VIII від 22.04.2021 року «Про продаж права оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу у м. Фастів на вул. Великоснітиська, 69 на земельних торгах (аукціоні)», ст. 137 Земельного кодексу України (в редакції, що діяла на момент оприлюднення оголошення), керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Уповноважити першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б. на підписання протоколу земельних торгів від 21 липня 2021 року та укладення договору оренди земельної ділянки у м. Фастів на вул. Великоснітинська, 69 із переможцем земельних торгів.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                            М.В. Нетяжук