Про уповноваження головного спеціаліста управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради  Бойко В.О. на вчинення нотаріальний дій та державної реєстрації актів цивільного стану

• 28.05.2021

РІШЕННЯ

Від  21.05.2021                                                                                          №271

Про уповноваження головного спеціаліста

управління регіонального розвитку

і житлово-комунального господарства

Борівського, Оленівського, Мотовилівського,

Мотовилівськослобідського старостинських

округів Фастівської міської ради  Бойко В.О.

на вчинення нотаріальний дій та державної

реєстрації актів цивільного стану

Керуючись ч. 5 ст.1, ст. 37 Закону України “Про нотаріат”, п. 3 ч.1 ст.4, ч.2 ст. 6 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”, Порядком ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання,  затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29.10.2012 № 1578/5, пп.5 п. б ч.1 ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в України” виконавчий комітет, вирішив:

1. За розпорядженням міського голови, на період тимчасової відсутності (відпустки, лікарняного та інше) старости Оленівського старостинського  округу:
    • Уповноважити головного спеціаліста управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради  Бойко Валентину Олександрівну, як посадову особу органу місцевого самоврядування, на вчинення нотаріальних дій, передбачених статтею 37 Закону України «Про нотаріат» та державної реєстрації актів цивільного стану на території Оленівського  старостинського округу.
    • Визначити Бойко Валентину Олександрівну відповідальною посадовою особою за ведення обліку і звітності про використання  бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання.
    • Надати право головному спеціалісту Бойко Валентині Олександрівні використовувати печатку виконавчого комітету Фастівської міської ради №6 виключно для вчинення нотаріальних дій та державної реєстрації актів цивільного стану.
    • Заборонити використовувати печатку виконавчого комітету Фастівської міської ради №6 в інших цілях.
    • Попередити Бойко Валентину Олександрівну про персональну відповідальність за збереження та використання печатки.
  2. Відділу управління персоналом виконавчого комітету дане рішення довести до відома головного спеціаліста Бойко Валентини Олександрівни.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук