Про тимчасове припинення постачання тепла в заклади освіти, культури та спорту

• 17.03.2020

РІШЕННЯ

Від  16.03.2020                                                                                           № 119

м. Фастів

Про тимчасове припинення постачання

тепла в заклади освіти, культури та спорту

На виконання рішення протоколу №4 від 16.03.2020 року позачергового засідання міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою економії бюджетних коштів, керуючись пп. 1 п. “а” ст. 30, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. На період карантину припинити постачання тепла в заклади освіти, культури та спорту з 16.03.2020 року.
  2. Директору КП «Фастівтепломережа», теплопостачальним підприємствам і споживачам тепла: управління освіти, управління культури, молоді та туризму, відділу з питань фізичної культури та спорту – виконати відключення тепла в технологічній послідовності й з урахуванням експлуатаційних вимог.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                            М.В. Нетяжук