Про створення тимчасової робочої групи для обрахунку загального об’єму деревини, отриманої від видалення зелених насаджень на території КНП ФМР «Європейський простір»

• 25.08.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від _187-од___                     м. Фастів                                №_08.08.2023__

КНП ФМР «Європейський простір»

Враховуючи звернення директора КНП ФМР «Європейський простір» Сіляк О.Ф. (вх. №4101/06-28 від 14.07.2023) щодо створення комісії по визначенню об’єму та місця зберігання зелених насаджень, зрізаних згідно рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №58 від 20.02.2023 «Про знесення зелених насаджень на території КНП ФМР «Європейський простір»», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити тимчасову робочу групу для обрахунку загального об’єму деревини, отриманої від видалення зелених насаджень на території КНП ФМР «Європейський простір» (надалі – Робоча група), що додається.
  2. Робочій групі провести всі необхідні обрахунки загального об’єму деревини, отриманої від видалення зелених насаджень на території КНП ФМР «Європейський простір», а також визначити місце розміщення та сортимент зрізаної деревини. Результати роботи оформити відповідним актом.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від _____________  №_________

С К Л А Д

КНП ФМР «Європейський простір»

МАТВІЙЧУК

Валентина Адольфівна

голова комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ;

КОСОВИЧ

Тетяна Богданівна

секретар комісії, начальник відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради

Члени комісії:
КОТЛЯР

Алла Юріївна

бухгалтер КНП «Європейський простір»;
СІЛЯК

Ольга Федорівна

директор КНП «Європейський простір»;
САХНО

Артур Валентинович

головний спеціаліст управління розвитку території та благоустрою Веприцького, Великоснітинського, Малоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради;
ЧЕМЕРСЬКИЙ

Олег Юрійович

в. о. директора КП ФМР «Фастів-благоустрій»
ШКІЛЬНЮК