Про створення робочої групи

• 26.07.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.07.2022                                       м.Фастів                                                       № 135-од

Про створення робочої групи

На виконання пункту 3 рішення  виконавчого комітету Фастівської міської ради  № 170 від 13.07.2022 року, на виконання протокольного рішення оперативного штабу Ради оборони Київської області № 140 від 20.06.2022 року та протоколу засідання Фастівського районного оперативного штабу № 95 від 22.06.2022 року, листа-погодження Фастівської районної військової адміністрації № 06-69/1267 від 08.07.2022 року, керуючись ст. 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Створити робочу групу для здійснення контролю за сплатою податкових платежів до бюджетів усіх рівнів від продажу алкогольної продукції у торгівельній мережі та у закладах громадського харчування на території Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області (Додаток 1).
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради  узагальнити інформацію та, у разі встановлення порушень щодо сплати у повному обсязі всіх належних податкових платежів до бюджетів усіх рівнів, подати на розгляд міської територіальної комісії з питань ТЕБ та НС для прийняття відповідних рішень по забороні або обмеженню продажу алкогольних напоїв.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих органів Зикову О. Б.

Міський голова                                                                                    Михайло  НЕТЯЖУК

від «___»_______ 2022р. № ______

С К Л А Д

Голова комісії

Зикова Олена Борисівна – перший заступник міського голови

Заступник голови комісії:

Бруй Лариса Максимівна – начальник відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів

Секретар комісії:

Зозуля Галина Миколаївна  – головний спеціаліст відділу доходів фінансового управління

Члени комісії:

Болілий Юрій Михайлович  – начальник відділу з питань праці;

Калакуцька Вікторія Євгеніївна  – головний спеціаліст фінансово-господарського відділу;

Посудієвська Людмила Марківна  – головний спеціаліст фінансово-господарського відділу;

Гуркевич Володимир Віталійович  – т.в.о.директора КП ФМР «Центр торгівлі і благоустрою»;

дільничі офіцери  поліції Фастівського районного управління ГУНП в Київській області (за згодою);

представник добровільчого формування Фастівської територіальної громади Фастівського району (за згодою).

Керуючий справами (секретар)                                                     Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету