Про створення на території Фастівської міської територіальної громади Центру вакцинації населення від COVID-19

• 22.07.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   21.07.2021                                                                                                        № 218 од

Про створення на території Фастівської

міської територіальної громади Центру

вакцинації населення від COVID-19

З метою реалізації конституційного права громадян на  охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування відповідно до ст.49 Конституції України, на виконання Національного плану вакцино профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до ст.12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та  керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Створити Центр вакцинації населення від COVID-19 на базі адміністративного корпусу комунального некомерційного підприємства ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» за адресою: м. Фастів, вул.Київська, 57, з режимом роботи з понеділка по п’ятницю з 09:00-15:00 та у суботу з 09:00-14:00.

2.Директору КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД» Курліковському В.В. провести організаційну роботу з облаштування робочих місць працівників, які будуть задіяні у роботі Центру вакцинації населення від COVID-19, з 21 липня 2021 року.

1. Директорам КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД» Курліковському В.В. та КНП ФМР «Фастівський Центр ПМСД» Голованю В.М. виділити необхідну кількість бригад з вакцинації для забезпечення функціонування Центру вакцинації населення від COVID-19 з 21 липня 2021р. з понеділка по п’ятницю з 09:00-15:00 та у суботу з 09:00-14:00.
  2. Відділу з питань охорони здоров’я інформувати начальника станції Фастівської філії ЕМД та МК КНП КОР «КОЦЕМДіМК» Снігура С.А. про початок роботи з 21 липня 2021р. Центру вакцинації населення від COVID-19 на базі адміністративного корпусу комунального некомерційного підприємства ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» за адресою: м. Фастів, вул.Київська, 57, з режимом роботи з понеділка по п’ятницю з 09:00-15:00 та у суботу з 09:00-14:00.
  3. Відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ організувати інформування мешканців Фастівської міської територіальної громади щодо роботи Центру вакцинації населення від COVID-19.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини. Давиденко О.П.

В.о.міського голови                                                            О.Б.Зикова