Про створення координаційного штабу для координації роботи «Пунктів Незламності»

• 06.12.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02.12.2022                                  м.Фастів                                                     № 266-од

Про створення координаційного

штабу для координації роботи

«Пунктів Незламності»

Відповідно протокольного доручення  заступника голови Київської обласної державної адміністрації №73-06-д/2022 від 28.11.2022 року,  листа Київської обласної військової адміністрації №8088/31.01/31.02.02-2022 від 30.11.2022 року,  розпорядження міського голови від 22.11.202 року №258-од «Щодо організації та функціонування у закладах освіти Фастівської міської територіальної громади «Пунктів Незламності», з метою організації надання допомоги населенню у разі виникнення критичних ситуацій з енергетикою та опаленням, забезпечення загальної координації заходів щодо захисту населення у випадку порушення умов життєдіяльності Фастівської  міської територіальної громади, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити координаційний штаб для координації роботи «Пунктів Незламності» на території Фастівської міської територіальної громади та затвердити його склад (додається).
  2. Організувати у координаційному штабі чергування з числа  посадових осіб виконавчого комітету Фастівської міської ради, на період функціонування «Пунктів Незламності» на території Фастівської міської територіальної громади, згідно затверджених  графіків.
  3. Надавати посадовим особам виконавчого комітету Фастівської міської ради, які залучені для чергування в координаційному штабі для координації роботи «Пунктів Незламності» на території Фастівської міської територіальної громади, відгул в день після чергування.
  4. Визначити Мосійчука Д.Л., начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Фастівської міської ради, відповідальним  за  зведення та надання інформації Київській ОВА та Фастівській РВА щодо функціонування  «Пунктів Незламності» на території Фастівської міської територіальної громади.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК

міського голови

№____ від ___________

координаційного  штабу для координації роботи