Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                           №

Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків

власникам землі та землекористувачам

З метою захисту майнових прав  Фастівської міської територіальної громади як власника землі в особі Фастівської міської ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди землі, недопущення безоплатного використання земельних ділянок комунальної власності, що призводить до втрат міського бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих Фастівській міській територіальній громаді внаслідок порушення порядку землекористування, враховуючи зміни в структурі апарату міської ради та її виконавчих органів, постійних комісій Фастівської міської ради, відповідно до статей 12, 125, 152, 156, 157, 206, 211 Земельного кодексу України, статті 1166, 1212 Цивільного кодексу України, «Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №284 від 19.04.1993 року (із змінами),  керуючись ст. 31 та ч. 6 ст. 59 Закону  України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Створити комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам у складі:

Зикова О.Б. перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;
Оберемок В.О. голова постійної комісії Фастівської міської ради з питань земельних відносин та містобудування, заступник голови комісії;
Ярмолюк А.А. головний спеціаліст відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фа, секретар комісії;
Зінченко І.С. начальник відділу з питань раціонального використання земель;
Зозуля Г.М. головний економіст відділу доходів фінансового управління;
Кирилко В.М. головний державний ревізор-інспектор Фастівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області

(за згодою);

Мельниченко А.В. начальник юридичного управління;
Перехрест К.П. начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор.
  1. Визначити, що комісія у своїй роботі керується Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року №284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».
  2. Контроль та функції голови комісії покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                                                        М.В.Нетяжук

Пояснювальна записка

до рішення виконкому: «Про створення комісії з

визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

З метою захисту майнових прав  Фастівської міської територіальної громади як власника землі від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди землі, недопущення безоплатного використання земельних ділянок комунальної власності, що призводить до втрат міського бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих Фастівській міській територіальній громаді внаслідок порушення порядку землекористування, враховуючи зміни в структурі апарату міської ради та її виконавчих органів, постійних комісій Фастівської міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №284 від 19.04.1993 року (із змінами) про затвердження Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, пропонується створити відповідну комісію та затвердити її склад.

Начальник відділу з питань

раціонального використання земель                                       І.С. Зінченко