Про створення комісії з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді

• 19.05.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 19.05.2021                                                                                                         №  137од

Про створення комісії з присвоєння відзнак

та заохочення Фастівського міського

голови для дітей та молоді

Відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165 «Про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Створити комісію з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді та затвердити склад її персональний склад  (далі Комісія) (додаток).
  1. У своїй роботі Комісії керуватися Положенням про комісію з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді, Положенням про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови для талановитих і обдарованих дітей та молоді, Положенням про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови “За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя”, затверджених рішенням виконкому Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165.
  2. Розпорядження від 02.06.2020 року № 154 од  «Про комісію з присвоєння відзнак та заохочень Фастівського міського голови для дітей та молоді  у 2020 році» вважати таким, що втратило чинність.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№ 137од   від 19.05.2021

Склад

комісії з присвоєння відзнак та заохочення

Фастівського міського голови для дітей та молоді

Швидка Жанна Петрівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань, голова комісії;
Савченко Наталія Миколаївна начальник управління культури, молоді та туризму, заступник голови комісії.
Члени:
Бортовська Жанна Петрівна директор Центру соціальних служб;
Машовець Тетяна Вікторівна головний спеціаліст управління культури, молоді та туризму;

Єриш Наталія Леонідівна начальник управління освіти;

Скиданенко Андрій Володимирович начальник відділу з питань фізичної культури та спорту;

Яценко Інна Анатоліївна начальник відділу управління персоналом.

Керуючий справами                                                                                 Л. О. Тхоржевська