Про  списання  основних  засобів  та  малоцінних  необоротних матеріальних  активів, які  перебувають  на  балансі  комунального підприємства  Фастівської  міської  ради  «Фастів-благоустрій»

• 03.03.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 26-LХХІ -VІІ

від 26.02.2020 року

Про  списання  основних  засобів  та  малоцінних  необоротних

Відповідно  до  стану  основних  засобів  і  малоцінних  необоротних  матеріальних  активів, згідно  Порядку  списання  об’єктів  державної  власності, затвердженого  постановою  КМУ  від  08.11.2007р. №1314, Методичних  рекомендацій  з  бухгалтерського  обліку  основних  засобів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від  23.01.2015р. №11,  Порядку складання типових форм з обліку та списання основних засобів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від
13.09.2016 № 818, керуючись  статтею 25 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Списати основні засоби  та  малоцінні  необоротні  матеріальні  активи, які  перебувають  на  балансі  комунального підприємства  Фастівської  міської  ради  «Фастів-благоустрій» (згідно  додатку).

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                   М.В.Нетяжук

Додаток до № 26