Про  скликання  вісімнадцятої сесії  Фастівської  міської  ради  VІІІ  скликання

• 19.01.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Київської  області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 18.01.2022 р.                                                                                    № 11-од

Про  скликання  вісімнадцятої

сесії  Фастівської  міської  ради

VІІІ  скликання

Керуючись пп.8, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  вісімнадцяту сесію Фастівської міської ради восьмого скликання  10 лютого 2022  року  о  10.00  год. в   залі засідань  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Про затвердження звіту про виконання бюджету Фастівської міської територіальної громади за 2021 рік.
  • Про внесення змін до рішення міської ради № 13-ХVІ-VІІІ від 21.12.2021 року «Про місцевий  бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік».
  • Про затвердження Положення про відділ організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Фастівської міської ради в новій редакції.
  • Про затвердження місцезнаходження, найменування та Положення про Фастівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради в новій редакції (код ЄДРПОУ 24889432).
  • Про внесення змін у структуру Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради.
  • Про передачу майна з балансу управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради в господарське відання та на баланс Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до Цільової комплексної Програми «Охорона здоров’я населення Фастівської міської територіальної громади» на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Фастівської міської ради №47-ІV-VIIІ від 23.12.2020 року та до додатку до Цільової комплексної Програми «Охорона здоров’я населення Фастівської міської територіальної громади» на 2021-2023 роки», затвердженого рішенням Фастівської міської ради №20-ХV-VIIІ від  12.2021 року.
  • Про внесення змін до Програми фінансової  підтримки та розвитку комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 11.02.2021 року № 12-VІІ-VIIІ.
  • Про затвердження на посаді старости Малоснітинського старостинського округу.
  • Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 76-VІІ-VІІІ від 11.02.21 р. «Про утворення, визначення чисельності та затвердження персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VІІІ скликання».
  • Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою формування території для розміщення, експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства з організацією вулично-транспортної мережі за межами с.Мала Снітинка, Фастівського району, Київської області.
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання вісімнадцятої сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                   Михайло НЕТЯЖУК