Про скликання двадцять четвертої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 11.07.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 11.07.2022                                                                                         №128-од

Про  скликання  двадцять четвертої

позачергової  сесії  Фастівської

міської  ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  двадцять четверту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 14 липня  2022  року  о 9.00  год. в  залі засідань  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 року №13-ХVІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік».
  3. Про затвердження Плану роботи Фастівської міської ради на ІІ-е  півріччя 2022 року.
  4. Про внесення змін до складу комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова», затвердженої рішенням міської ради № 3-VІІІ-VІІІ від 22.04.2021 року.
  5. Про зміну найменування та затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа» (ідентифікаційний код 05387624).
  6. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» (ідентифікаційний код 01107935) в новій редакції.
  7. Про внесення доповнень до п.4.6. додатку 2 до рішення міської ради від  13.06.2022 року № 4-ХХІІІ-VIIІ «Про створення Комісії з надання матеріальної допомоги добровольчим формуванням територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади».
  8. Про внесення  доповнень до п.4.18 розділу 4 Програми підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 р. № 23-ІV-VІІІ.
  9. Про надання цільової благодійної допомоги 7 Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.
  10. Про припинення дії договору оренди нерухомого майна  №48 від 02.08.2021 року, що належить до комунальної власності Фастівської міської ради.
  11. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою:      вул. Київська, 57, м.Фастів, Фастівський район, Київська область.
  12. Про надання в оренду комунального майна Комунальному закладу Фастівської міської ради «Фастівський Центр комунікації з медичних питань».
  13. Про внесення змін до договору оренди №42 від 24.01.2020 року за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівтепломережа».
  14. Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, шляхом включення до Переліку частини будівлі котельні №18, що знаходиться за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область.
  15. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вул. Театральна,  5, селище Борова, Фастівський район,  Київська область.
  16. Про надання в оренду комунального майна Комунальному некомерційному підприємству Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
  17. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вул.О.Зінченка, 1-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область.
  18. Про надання в оренду комунального майна Виконавчому комітету Фастівської міської ради.
  19. Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, шляхом включення будівлі котельні, що знаходиться за адресою: вул.Л.Толстого, 9, м.Фастів, Фастівський район, Київська область.
  20. Про надання згоди до прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради об’єктів нерухомого майна, що належать до державної власності та знаходяться за адресою: вул.Івана Мазепи, 22, м.Фастів, Фастівський район, Київська область.
  21. Земельні питання.
  22. Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання двадцять четвертої   позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК