Про  скликання дев’ятої  сесії  Фастівської  міської  ради  VІІІ  скликання

• 14.05.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від 14.05.2021                                                                                                         № 133од

Про  скликання дев’ятої  сесії

Фастівської  міської  ради

VІІІ  скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  дев’яту сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 3 червня  2021  року о  10.00  в  актовій  залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

• Про затвердження  звіту  про  виконання  бюджету  Фастівської  міської  територіальної  громади  за  І  квартал  2021  року.
  • Про внесення змін до рішення міської ради № 49-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року  «Про міський  бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік».
  • Про стан  законності, боротьби  із  злочинністю, охорони  публічної безпеки та порядку на території  Фастівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
  • Про встановлення ставок зі сплати єдиного податку.
  • Про встановлення ставок транспортного податку.
  • Про встановлення туристичного збору.
  • Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  • Про встановлення  плати  за  землю.
  • Про затвердження Положення про систему муніципального енергетичного менеджменту Фастівської міської територіальної громади.
  • Про затвердження Положення про відділ з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради в новій редакції.
  • Про дострокове  припинення  повноважень  старости Малоснітинського  старостинського  округу.
  • Про затвердження на посаді старости Малоснітинського старостинського округу.
  • Про внесення  змін  до  складу  робочої  комісії  з  вивчення  питання

«Перейменування  вулиць міста  Фастова».

• Про надання  дозволу  на  розроблення  детального  плану  території  по  вул.Київська, 39 в м.Фастів Київської  області.
  • Про надання  дозволу  на  розроблення  детального  плану  території  по  вул.Миру, 20  в  м.Фастів  Київської  області.
  • Про надання  виконавчому  комітету  Фастівської  міської  ради  погодження   на  проведення демонтажу двох нежитлових  будівель  (квиткових  кас)  по  вул.О.Зінченка, 1-а  в  м.Фастів.
  • Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради у державну власність  проїзної частини автомобільної дороги загального користування місцевого значення О102403 Фастів-Борова-/М-05/до сфери управління Київської обласної державної адміністрації.
  • Про звернення  до  Верховної  Ради  України  щодо  відзначення           140-ї річниці з дня  народження  Кирила Григоровича Стеценка.
  • Про звернення до  Верховної  Ради  України  щодо  відзначення            170-ї річниці з дня  народження  Варвари Ніколівни Ханенко.
  • Про зміну типу та найменування Борівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Фастівської міської ради Київської області та затвердження нової редакції статуту.
  • Про скасування рішення  Фастівської  міської  ради № 34-VІІ-VIIІ від 01.03.2021 року «Про створення Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія».
  • Про створення Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія».
  • Про внесення змін до рішення № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів».
  • Про затвердження Правил благоустрою на  території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади.
  • Про списання основних засобів, які перебувають на балансі комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».
  • Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 28-VІІІ-VІІІ від 22.04.2021 року «Про надання в оренду комунального майна Акціонерному товариству «Державний ощадний банк України».
  • Про передачу  з оперативного управління Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» транспортного засобу в господарське відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».
  • Земельні питання.
  • Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання дев’ятої сесії Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук