Про  скликання  десятої  сесії  Фастівської  міської  ради  VІІІ  скликання

• 08.07.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

від  08.07.2021                                                                                   № 195од

Про  скликання  десятої  сесії

Фастівської  міської  ради

VІІІ  скликання

Керуючись пп.8, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  десяту сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 29 липня  2021  року  о  10.00  в  актовій  залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

1. Про затвердження  звіту  про  виконання  бюджету  Фастівської  міської  територіальної  громади  за  І  півріччя  2021  року.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради № 49-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року «Про міський  бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік».
  3. Про затвердження   Плану  роботи  Фастівської міської ради  на   ІІ-е  півріччя  2021  року
  4. Про присвоєння  звання  «Почесний громадянин міста Фастова».
  5. Про створення інклюзивних класів (груп) для навчання дітей з особливими освітніми потребами та введення додаткових ставок асистента  вчителя   в закладах загальної середньої освіти  та асистента вихователя в закладах дошкільної освіти Фастівської міської територіальної громади.
  6. Про внесення змін до  Комплексної  Програми Фастівської міської територіальної громади з соціальної  підтримки   учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу   на      2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 р. № 9-VІ-VІІІ.
  7. Про внесення змін до рішення № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів».
  8. Про надання дозволу на розроблення детального плану території орієнтовною площею 7,0 га (за межами населеного пункту) для розширення існуючого кладовища по вул. Комарова в м. Фастів.
  9. Про уточнення проходження червоних ліній вулиці Миру в межах від вул. Івана Франка до вул. Театральна в селищі міського типу Борова Фастівського району Київської області.
  10. Про затвердження плану червоних ліній магістральних та основних житлових вулиць в м. Фастів Київської області.
  11. Про припинення дії договору оренди нежитлового приміщення № 38 від 17.01.2002 р., за адресою пл.Перемоги, 1, укладеного з ФОП Мілевським О.Д.
  12. Про надання дозволу комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на проведення капітального ремонту орендованого приміщення.
  13. Про внесення доповнень до рішення Фастівської міської ради№34-LXXVІІ-VII від 02.06.2020 року «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню».
  14. Про внесення доповнень до рішення Фастівської міської ради №43-LXXIX-VII від 27.08.2020 року «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів територіальної громади Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону».
  15. Про надання в оренду Акціонерному товариству «Укрпошта»  нежитлового приміщення, за адресою с.Мала Снітинка, вул.Гагаріна, 134.
  16. Про надання в оренду Акціонерному товариству «Укрпошта»  нежитлового приміщення, за адресою с.Веприк, вул.Шевченка, 47.
  17. Про надання в оренду Акціонерному товариству «Укрпошта»  нежитлового приміщення, за адресою с.Велика Снітинка, вул.Центральна, 62.
  18. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради у державну власність проїзних частин вулиць Шкільна та Шевченка у селі Мотовилівка до сфери управління Київської обласної державної адміністрації.
  19. Земельні питання.
  20. Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання десятої сесії Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                         М.В.Нетяжук