Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Фастівської міської територіальної громади Київської області

• 10.09.2021

Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території

Фастівської міської територіальної громади Київської області

З метою довгострокової стратегії планування та забудови території, забезпечення соціально-економічного, комплексного розвитку громади та створення належних умов для життєдіяльності населення, необхідність приведення містобудівної документації у відповідності до вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил, забезпечення раціонального використання земель, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 «Про Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», ст.ст.16, 161 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Розробити Комплексний план просторового розвитку території Фастівської міської територіальної громади Київської області (далі – комплексний план).
  2. Визначити Замовником розроблення містобудівної документації «Комплексного плану просторового розвитку території Фастівської міської територіальної громади Київської області» – виконавчий комітет Фастівської міської ради.
  3. Встановити строки проведення підготовчих процедур розроблення комплексного плану: початок – з дня оприлюднення даного рішення, закінчення – 31 грудня 2021 року.
  4. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради узагальнити пропозиції та подати на затвердження до виконавчого комітету Фастівської міської ради персональний склад робочої групи для забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану:

4.1 членів, що представляють міську раду та виконавчий орган відповідної міської ради, яка не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

4.2 одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території Фастівської міської територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;

4.3 допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади;

4.4 визначити строк приймання заявок на участь у робочій групі для забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану – 10 робочих днів з дня публікації даного рішення на веб-сайті міської ради.

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити розробку та затвердження комплексного плану відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 «Про Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та постійну комісію з питань земельних відносин та містобудування.

Міський  голова                                                                             М.В.Нетяжук