Про розірвання договору №4/24-2018 від 05.03. 2018 року про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №14 «Привокзальна площа – вул. Семена Палія – Привокзальна площа»

• 06.09.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від _05.09.2019                                                                                                            № _454

м.Фастів

Про розірвання договору №4/24-2018 від 05.03.

2018 року про організацію перевезень пасажирів

на автобусному маршруті загального

користування №14 «Привокзальна площа –

вул. Семена Палія – Привокзальна площа»

На підставі звернення пасажирського перевізника ФОП Орєхова Георгія Вікторовича від 19.08.2019 року щодо відмови у наданні послуг з перевезення пасажирів міським маршрутом загального користування №14 «Привокзальна площа – вул.Семена Палія – Привокзальна площа», враховуючи рішення постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі від 29.08.2019 року, відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», ст.651 Цивільного кодексу України, керуючись ст.30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Розірвати за угодою сторін Договір №4/24-2018 від 05.03.2018 року про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №14 «Привокзальна площа – вул.Семена Палія – Привокзальна площа» з пасажирським перевізником ФОП Орєховим Г.В..
  2. Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати угоду щодо розірвання Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук