Про розгляд вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства «Фастівтепломережа»

• 30.08.2021

РІШЕННЯ

Розглянувши пояснювальну записку юридичного управління Фастівської міської ради та її виконавчого комітету від 25.08.2021 року,  подання  Головного управління ДПС у Київській області  за вх. № 17042/5/10-36-13-10 від 13.07.2021 року щодо погашення податкового боргу  КП «Фастівтепломережа», лист в.о. директора  КП «Фастівтепломережа»                     Рудяк Т.Я. від 02.08.2021 року № 10-07/240, враховуючи, значні розбіжності в розмірі податкового боргу з ПДВ КП  «Фастівтепломережа» між даними підприємства та податкового органу, наявність підстав у Головного управління ДПС у Київській області  для списання податкового боргу за період з 2008 року до 2016 року, беручи до уваги висновок Київської обласної Торгівельно-промислової палати від 11.01.2020 року, керуючись ст. 91-96 Податкового кодексу України, ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

міська рада

вирішила:

1. Відмовити у задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу КП «Фастівтепломережа».
  2. Прийняте рішення направити Головному управлінню ДПС у Київській області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, економіки та фінансів.

Міський голова                                                                     М.В. Нетяжук