Про розгляд вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал»

• 30.08.2021

РІШЕННЯ

Розглянувши пояснювальну записку юридичного управління Фастівської міської ради та її виконавчого комітету від 25.08.2021 року,  подання Головного управління ДПС у Київській області за № 17045/5/10-36-13-10 від 13.07.2021року щодо погашення податкового боргу КП ФМР «Фастівводоканал», листи   КП ФМР «Фастівводоканал» від 30.07.2021 року № 513 та від 19.08.2021 року                  № 538, враховуючи, що податковий борг виник з об’єктивних причин, незалежних від підприємства, зважаючи, що державою не відшкодовано різницю в тарифі з централізованого водопостачання та водовідведення, що призвело до неможливості виконання КП ФМР «Фастівводоканал» зобов`язань зі сплати податного боргу, а також враховуючи, що на законодавчому рівні не передбачені видатки на погашення різниці в тарифах на 2021 рік, керуючись ст. 33 Бюджетного кодексу України, ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

міська рада

вирішила:

1. Відмовити у задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу КП ФМР «Фастівводоканал».
  2. Прийняте рішення направити Головному управлінню ДПС у Київській області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, економіки та фінансів.

Міський голова                                                                        М.В. Нетяжук