Про розгляд вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська ЖЕК»

• 30.08.2021

РІШЕННЯ

Розглянувши пояснювальну записку юридичного управління Фастівської міської ради та її виконавчого комітету від 25.08.2021 року,  подання Головного управління ДПС у Київській області  за вих. № 17044/5/10-36-13-10 від 13.07.2021 р. щодо погашення податкового боргу КП ФМР «Фастівська ЖЕК», лист начальника КП ФМР «Фастівська ЖЕК» Савочки М. М. № 01-18/299 від 02.08.2021 року, враховуючи, що сума податкового боргу вказана у поданні не відповідає дійсності, оскільки Головне управління ДПС у Київській області неправомірно нараховує суми штрафних санкцій та пеню, не виконує постанову шостого апеляційного адміністративного суду від 16.11.2018 року, зважаючи, що КП ФМР «Фастівська ЖЕК» оскаржуються вимоги Головного управління ДПС у Київській області  про сплату податкового боргу, керуючись ст. 91-96 Податкового кодексу України, ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

міська рада

вирішила:

1. Відмовити у задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу КП ФМР «Фастівська ЖЕК».
  2. Прийняте рішення направити Головному управлінню ДПС у Київській області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, економіки та фінансів.

Міський голова                                                                     М.В. Нетяжук