Про призупинення роботи торгівельних ярмарок, закладів громадського харчування, спорту та дозвілля

• 17.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від  16.03.2020                                                                                                            № 118

м. Фастів

Про призупинення роботи торгівельних

ярмарок, закладів громадського харчування,

спорту та дозвілля

З метою проведення карантинних заходів щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста Фастів захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену вірусом COVID – 19, на виконання постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення Протоколу № 4 від 16.03.2020 р. міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Призупинити з 16.03.2020 р. тимчасово на території м. Фастів роботу об`єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування, а саме: торгівельних ярмарків, закладів громадського харчування, спорту та дозвілля, до скасування обмежувальних заходів.
  2. Доручити відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ висвітлити дане рішення в засобах масової інформації та довести інформацію до відома керівників торгівельних ярмарків, закладів громадського харчування, спорту та дозвілля.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського    голови  Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                          М. В. Нетяжук