Про присвоєння адреси житловому будинку Сліпаченко Галини Павлівни по вул. Річна, 7-а в м. Фастів

• 12.10.2020

Від                                          №

Про присвоєння адреси житловому

будинку Сліпаченко Галини Павлівни

по вул. Річна, 7-а в м. Фастів

Розглянувши звернення Сліпаченко Г.П., яка вступає в спадщину (довідка про коло спадкоємців №564/02-14 від 17.09.2020 р., видана завідувачем Фастівської міської державної нотаріальної контори Бойко О.О.) після смерті чоловіка Сліпаченка Віталія Леонідовича (свідоцтво про смерть:  Серія I-ОК №487165 від 18.12.2019 р.) про присвоєння адреси житловому будинку по вул. Річна, 7 в м. Фастів (свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 29.12.2003 р., серія САА №948699), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу житловому будинку, що належить Сліпаченко Галині Павлівні – вул.Річна, 7-а, м. Фастів.

1. Зобов`язати Сліпаченко Г.П. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по вул. Річна, 7-а в м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук