Про присвоєння адреси садовому будинку Курліковського Василя Васильовича

• 21.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.10.2020                                                                                                   № 476

Про присвоєння адреси садовому будинку

Курліковського Василя Васильовича

по вул. Зелена, 24-а в м. Фастів

Розглянувши звернення Курліковського В.В., про присвоєння адреси садовому будинку по вул. Зелена, 24-а в м. Фастів, що належить йому згідно декларації про готовність до експлуатації об’єкта КС101201001172, державного акта на право власності на земельну ділянку від 26.11.2012 р., серія та номер: ЯМ №920821, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу садовому будинку, що належить Курліковському Василю Васильовичу – вул. Зелена, 24-а, м. Фастів.

1. Зобов`язати Курліковського В.В. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по вул. Зелена, 24-а в м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук