Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Рекрученко Тетяни Андріївни та Яковюка Олександра Андрійовича по ****************

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                     №

Про присвоєння адреси об’єкту

нерухомого майна – житловому будинку

Рекрученко Тетяни Андріївни та

Яковюка Олександра Андрійовича

по ****************

Розглянувши звернення Рекрученко Т.А. та Яковюка О.А., які вступають в спадщину (довідка про коло спадкоємців №257/02-14 від 29.03.2021 р., видана завідувачем Фастівської міської державної нотаріальної контори Бойко О.О.) після смерті матері Яковюк Тамари Василівни (свідоцтво про смерть: Серія I-ОК №334890 від 04.04.2015 р.), про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку по пров. ************** (свідоцтво про право особистої власності на жилий будинок від 25.10.1978 р., зареєстроване в реєстрі за №6619; державний акт на право власності на земельну ділянку від 10.09.2009 р., серія: ЯЗ №269727), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що належить Рекрученко Тетяні Андріївні та Яковюку Олександру Андрійовичу: Україна, Київська обл., ***********************
  2. Зобов`язати Рекрученко Т.А. та Яковюка О.А. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по *******************
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                                               М.В.Нетяжук