Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Баранова-Мохорта Сергія Миколайовича по******************** Фастівського р-ну Київської обл.

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Про присвоєння адреси об’єкту

нерухомого майна – житловому будинку

Баранова-Мохорта Сергія Миколайовича

по********************

Фастівського р-ну Київської обл.

Розглянувши звернення Баранова-Мохорта Сергія Миколайовича про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку в результаті поділу земельної ділянки (кадастровий номер:3224984203:01:001:0218) по ************** Фастівського району (договір купівлі-продажу житлового будинку від 22.02.2019 р., зареєстровано в реєстрі за №325; витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 22.02.2019 р., індексний номер витягу: 157332572; витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 31.03.2021 р., індексний номер витягу: 250693979, кадастровий номер: 3224984203:01:001:0236), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст.261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що належить Баранову-Мохорту Сергію Миколайовичу: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, **********************
  2. Зобов`язати Баранова-Мохорта С.М. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по ********************Фастівського р-ну Київської обл.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                                                     М.В.Нетяжук