Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – Борівському закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Фастівської міської ради Київської області по вул. Пушкіна, 68-а, селище Борова Фастівського р-ну Київської обл.

• 28.05.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.05.2021………                                                                                             № 244

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна –

Борівському закладу загальної

середньої освіти III ступенів Фастівської

міської ради Київської області

по вул. Пушкіна, 68-а, селище Борова

Фастівського р-ну Київської обл.

Розглянувши звернення Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – Борівському закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Фастівської міської ради Київської області, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна – Борівському закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Фастівської міської ради Київської області: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, селище Борова, вул. Пушкіна, 68-а.

1. Зобов`язати Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на заклад освіти по вул. Пушкіна, 68-а, селище Борова, Фастівського р-ну, Київської обл.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук