Про присвоєння адреси об’єкту будівництва Древнюка Сергія Анатолійовича по *************** Київської області

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                                            №

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва

Древнюка Сергія Анатолійовича

по *************** Київської області

Розглянувши звернення Древнюка С.А.. про присвоєння адреси об’єкту будівництва (житловому будинку) по **************** Київської області (повідомлення про початок виконання будівельних робіт КС062131790102; договір дарування земельної ділянки від 22.09.2020 р., зареєстровано в реєстрі за №1121; державний акт на право власності на земельну ділянку від 25.07.2012 р., серія ЯМ №286715), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Присвоїти адресу об’єкту будівництва (житловому будинку), що належить Древнюку Сергію Анатолійовичу: Україна, Київська обл., *****************
  2. Зобов`язати Древнюка С.А. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на об’єкт будівництва (житловий будинок) по***********, Київської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                                                   М.В.Нетяжук