Про присвоєння адреси об’єкту будівництва – будівлі торгівлі Касян Михайла Степановича по *** в с.Фастівець Фастівського району Київської області

• 28.05.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.05.2021………                                                                                             № 246

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва –

будівлі торгівлі Касян Михайла Степановича

по *** в с.Фастівець

Фастівського району Київської області

Розглянувши звернення Кононенка Ю.М., що діє по довіреності від імені Касян М.С. (довіреність від 26.06.2020 р., зареєстровано в реєстрі за №623) про присвоєння адреси об’єкту будівництва – будівлі торгівлі по *** в с. Фастівець Фастівського району Київської області (містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки №15-27/4 від 28.08.2020 р.; витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 05.02.2020 р., індексний номер витягу: 199076266; свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 17.10.2008 р., серія САС№248580; витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 12.03.2014 р., серія EAX№306249), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Присвоїти адресу об’єкту будівництва – будівлі торгівлі, що належить Касян Михайлу Степановичу: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, с. Фастівець, ***
  1. Зобов`язати Касян М.С. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на об’єкт будівництва – будівлю торгівлі по ***в с.Фастівець, Фастівського району, Київської області.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук