Про присвоєння адреси частині житлового будинку Корольової Людмили Василівни по ********************

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                                        №

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Корольової Людмили Василівни

по ********************

Розглянувши звернення Корольової Л.В. про присвоєння адреси частині житлового будинку по ***************************(Свідоцтво про право на спадщину за законом від 15.03.2021 р., зареєстровано в реєстрі за №488; Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 15.03.2021 р., індексний номер витягу: 248246021; Свідоцтво про право на спадщину за законом від 15.03.2021 р., зареєстровано в реєстрі за №492; Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 15.03.2021 р., індексний номер витягу: 248246480), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Корольовій Людмилі Василівні: Україна, Київська обл., *************************
  1. Зобов`язати Корольову Л.В. внести зміни до інвентаризаційних документів на частину житлового будинку по ***********************для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                                                                              М.В.Нетяжук