Про присвоєння адреси частині житлового будинку Горностаєвої Віри Василівни по *** в м. Фастів

• 28.05.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.05.2021………                                                                                             № 243

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Горностаєвої Віри Василівни

по *** в м. Фастів

Розглянувши звернення Горностаєвої В.В. про присвоєння адреси частині житлового будинку по *** в м. Фастів (Свідоцтво про право на спадщину за законом від 01.04.2014 р., зареєстровано в реєстрі за №1-480; Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 01.04.2014 р., індексний номер витягу: 19840127; Свідоцтво про право на спадщину за законом від 01.04.2014 р., зареєстровано в реєстрі за №1-482; Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 01.04.2014 р., індексний номер витягу: 19854483), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Горностаєвій Вірі Василівні: Україна, Київська обл., м. Фастів***
  1. Зобов`язати Горностаєву В.В. внести зміни до інвентаризаційних документів на частину житлового будинку по *** в м. Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук