Про присвоєння адреси частині житлового будинку Бромірської Анастасії Олександрівни

• 16.03.2020

Від                                          №

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Бромірської Анастасії Олександрівни

Розглянувши звернення Бромірського Олександра Олександровича, що діє від імені неповнолітньої дочки, власниці частини житлового будинку по вул. Зарічна, 36 у м.Фастів, Бромірської Анастасії Олександрівни, 02.08.2002 року народження, про присвоєння адреси частині житлового будинку (договір дарування частини житлового будинку від 21.10.2015 р., зареєстровано в реєстрі за №2358, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 21.10.2015 р., індексний номер витягу: 46041303; договір дарування земельної ділянки від 21.10.2015 р., зареєстровано в реєстрі за №2361, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 21.10.2015 р., індексний номер витягу: 46046964), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Бромірській Анастасії Олександрівні – вул. Зарічна, 36/1, м. Фастів.
  2. Зобов`язати Бромірського О.О. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на частину домоволодіння по вул. Зарічна, 36/1 у м.Фастів, що належить Бромірській А.О., для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук