Про припинення дії договору оренди нежитлового приміщення №4 від 01.09.2011 року за адресою: вул.Шевченка, 27 з Фастівським міським Фондом підтримки підприємництва

• 12.06.2019

Про припинення дії договору оренди нежитлового приміщення

№4 від 01.09.2011 року за адресою: вул.Шевченка, 27 з

Фастівським міським Фондом підтримки підприємництва

Беручи до уваги висновки комісії по проведенню конкурсів на право оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Фастова, у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст. 25, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити дію договору оренди нежитлового приміщення №4 від 01.09.2011 року, за адресою: вул.Шевченка, 27, укладеного з Фастівським міським Фондом підтримки підприємництва.
  2. Сторонам укласти акт прийому-передачі нежитлового приміщення, площею 30,2 кв.м, за адресою: м. Фастів, вул.Шевченка, 27.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                      М.В.Нетяжук