Про  проведення позапланової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності КНП ФМР “Фастівська центральна районна лікарня”

• 13.07.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  __12.07.2021_                                                                                                № ___203 од_

Про  проведення позапланової

перевірки окремих питань

фінансово-господарської діяльності

КНП ФМР “Фастівська центральна

районна лікарня”

Відповідно п.3.1, 5.1 Положення про відділ внутрішнього фінансового контролю та аудиту, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 29.01.2016 №23-VIII-VII, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,:

1. Головному спеціалісту відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Рачок О.В. провести позапланову перевірку окремих питань фінансово-господарської діяльності КНП ФМР “Фастівська центральна районна лікарня” за  червень 2021 року.
  2. Термін проведення перевірки з 14.07.2021 по 19.07.2021.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                   М.В.Нетяжук