Про проведення медичних оглядів  працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими  та небезпечними умовами праці,  а також щорічного обов’язкового  медичного огляду осіб віком до 21 року

• 11.01.2020

РІШЕННЯ

Від                                                                                       №

м. Фастів

Про проведення медичних оглядів

працівників, зайнятих на важких

роботах, роботах із шкідливими

та небезпечними умовами праці,

а також щорічного обов’язкового

медичного огляду осіб віком до 21 року

Відповідно до ст.17 Закону України “Про охорону праці”  , Закону України “Про забезпечення санітарного благополуччя населення”,  “Положення про медичні огляди працівників певних категорій затверджених, яке затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України № 246 від 21.05.2007р, керуючись, п.п. 2 п. “б” ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в України ”,виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Директору КНП ФРР  Фастівська ЦРЛ  Герцуну А.В.:

1.1.  До  15.10.2020 року,   забезпечити організацію проведення медичних оглядів відповідних категорій працівників промисловості.

1.2. Спільно з адміністрацією підприємств забезпечити оздоровлення виявлених хворих.

1.3. Інформувати виконавчий комітет Фастівської міської ради, щоквартально

до 10 – го числа, про хід медичних оглядів.

1. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування:

2.1. В 10-ти денний термін призначити своїм наказом відповідальних осіб за організацію та проведення медоглядів.

2.2.  До 27.04. 2020 року, погодити  із  КНП ФРР  Фастівська ЦРЛ ,  термін (графіки) проведення медоглядів працівників підприємств, установ та організацій в 2020 році.

2.3. Забезпечити направлення працівників на медогляд в узгоджені терміни.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                                   М.В. Нетяжук