Про  продовження терміну проведення позапланової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності КНП ФМР “Фастівська центральна районна лікарня”

• 19.07.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  __19.07.2021_                                                                                                № __214 од__

Про  продовження терміну проведення

позапланової перевірки окремих питань

фінансово-господарської діяльності

КНП ФМР “Фастівська центральна

районна лікарня”

Відповідно п.3.1, 5.1 Положення про відділ внутрішнього фінансового контролю та аудиту, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 29.01.2016 №23-VIII-VII, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,:

1. Головному спеціалісту відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Рачок О.В. провести позапланову перевірку окремих питань фінансово-господарської діяльності КНП ФМР “Фастівська центральна районна лікарня” за  червень 2021 року.
  2. Термін проведення перевірки продовжити до 26.07.2021.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

В.о.міського голови                                                                   О.Б.Зикова