Про повторне проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Борівського, Оленівського, Мотовилівського  та  Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради

• 21.04.2021

РІШЕННЯ

У зв’язку з необхідністю повторного проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Борівського, Оленівського, Мотовилівського та Мотовилівськослобідського старостинських округів, а саме: селища Борова, сіл Оленівка, Велика Мотовилівка, Вишняки, Тарасенки, Мотовилівка, Мотовилівська Слобідка, згідно Протоколу засідання відповідної конкурсної комісії від 13.04.2021 р.,відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. №1173,  керуючись ст. 25, п.55 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Повторно  провести конкурс з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Борівського, Оленівського, Мотовилівського та Мотовилівськослобідського старостинських округів, а саме: селища Борова, сіл Оленівка, Велика Мотовилівка, Вишняки, Тарасенки, Мотовилівка, Мотовилівська Слобідка

2.Управлінню регіонального розвитку і житлово-комунального господарства ФМР  опублікувати оголошення  про  проведення  конкурсу в місцевих ЗМІ  (в т.ч. офіційних друкованих) та підготувати конкурсну документацію.

1. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій та постійну комісію з питань комунальної  власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого  самоврядування.

Міський голова                                                                        М.В. Нетяжук