Про погодження розміру батьківської плати за навчання у КЗ ФМР “Борівська школа мистецтв” та пільг для окремих категорій учнів на ІІ семестр 2020-2021 навчального року

• 13.01.2021

Від                                                   №

м. Фастів

Про погодження розміру батьківської

плати за навчання у КЗ ФМР “Борівська

школа мистецтв” та пільг для окремих

категорій учнів на ІІ семестр 2020-2021

навчального року

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про позашкільну освіту”, Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 року № 260 “Про встановлення розміру батьківської плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, Положення про початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади системи Міністерства культури і мистецтв України, затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтв України від 06.09.2001 року № 523, з метою упорядкування батьківської плати за навчання та встановлення пільг для окремих категорій учнів КЗ ФМР “Борівська школа мистецтв” на ІІ семестр 2020-2021 навчального року, враховуючи рішення Фастівської міської ради від 24.11.2020 року  №46-ІІ-VІІІ «Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників комунального закладу «Борівська школа мистецтв» Фастівської районної ради Київської області», керуючись пп. 1 п. а, пп. 9, п. бст. 32 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити розмір щомісячної (включаючи осінні, зимові та весняні канікули та карантин) батьківської плати за навчання у Комунальному закладі Фастівської міської ради “Борівська школа мистецтв” на ІІ семестр 2020–2021 навчального року:
    • Синтезатор – 250 грн;
    • Баян, акордеон – 180 грн;
    • Домра – 160 грн;
    • Скрипка – 180 грн;
    • Хоровий спів – 180 грн;
    • Сольний спів – 180;
    • Образотворче мистецтво – 180 грн;
    • Гітара – 200 грн;
    • Бандура – 160 грн;
    • Сопілка – 160 грн
    • Фортепіано – 200 грн.

1. Погодити  пільги  по  оплаті  за  навчання  учнів  у  Борівські школі мистецтв:
    • Звільнити від оплати за навчання:
  • дітей з багатодітних та малозабезпеченихсімей;
  • дітей з інвалідністю, дітей-сиріт;
  • дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей, віком до 18 років, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків.

2.2. Зменшити оплату за навчання:

• при наявності 2-х і більше учнів з однієї сім’ї, які навчаються у школі мистецтв, за 1 дитину вноситься 100%, за інших по70% від суми оплати за навчання;
  • учні, які навчаються на 2-х і більше інструментах або відділах вносять 100% оплати за один інструмент і по 70% від встановленої оплати за наступні музичні інструменти;
  • у разі хвороби учня протягом одного і більше місяців, при наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби сплачується 100%, за наступні – 50% від розміру місячної плати;
  • дітям, батьки яких є учасниками бойових дій та учасниками антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях при наявності посвідчення УБД, на 50% від вартості оплати за навчання.

1. Дозволити директору КЗ ФМР “Борівська школа мистецтв” за погодженням з педагогічною радою закладу здійснювати коригування батьківської плати за навчання учнів на період форс-мажорних обставин (епідемій, карантинів, стихійних лих, збройних конфліктів та інших обставин).

1. Плата за навчання сплачується у банк до 15 числа поточного місяця,враховуючи канікули, карантин, дистанційне навчання та відсутність учня незалежно від обставин. У разі відсутності оплати учня буде відраховано 15 числа поточного місяця.

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                     М. В. Нетяжук