Про погодження Програми урбаністичного розвитку міста Фастова на 2019-2020 роки

Від   06.06.2019                                                        № 303

Про погодження Програми урбаністичного

розвитку міста Фастова на 2019-2020 роки

З метою запровадження принципів сталого розвитку у політику міста у сфері містобудування та організації громадського простору, активізації ролі мешканців у розвитку міста, поліпшення екологічної ситуації та впровадження принципу доступності міського простору для людей з особливими потребами, керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про дорожній рух» та відповідно до п.1 ч.2 ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити Програму урбаністичного розвитку міста Фастів на 2019-2020 роки (додається).
  2. Подати Програму урбаністичного розвитку міста Фастів на 2019-2020 роки на затвердження Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук