Про погодження облікової політики Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал»

• 12.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___________                                                                                              №____

Про погодження облікової

політики Комунального

підприємства Фастівської

міської ради «Фастівводоканал»

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV, наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку та Інструкції про його застосування» від 30.11.1999 № 291, пункту 1 розділу ІІ Положення про порядок бухгалтерського обліку окремих активів та операцій підприємств державного, комунального секторів економіки і господарських організацій, які володіють та/або користуються об’єктами державної, комунальної власності, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19.12.2006 № 1213, звернення Комунального підприємства «Фастівводоканал» від 31.08.2020 № 649, з метою створення  Комунальним підприємством   Фастівської міської ради «Фастівводоканал» єдиних правил ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, які є обов’язковими для всіх підприємств та гарантують і захищають інтереси користувачів; удосконалення бухгалтерського обліку та фінансової звітності , виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити облікову політику Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал», затверджену наказом керівника Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» від 16.07.2020 № 162 , згідно додатку.
  2. Керівнику Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» створити необхідні умови для правильного ведення бухгалтерського обліку відповідно до погодженої облікової політики, забезпечити неухильне виконання всіма підрозділами, службами та працівниками, причетними до бухгалтерського обліку, правомірних вимог бухгалтерської служби підприємства щодо дотримання порядку оформлення та подання до обліку первинних документів.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                   М. В. Нетяжук

Додаток1