Про погодження наміру ТОВ «КПД» та надання згоди відділу з питань фізичної культури та спорту на отримання благодійної допомоги у вигляді спортивного майданчику (скейт-парк) розміром 9 на 39 метрів на території спортивного комплексу «Машинобудівник» за адресою: вул. Шевченка, буд. 27, м. Фастів, Фастівський р-н, Київська область

• 12.09.2022

(двадцять сьома позачергова сесія восьмого скликання)

від 06.09.2022  № 8

території спортивного комплексу «Машинобудівник» за адресою:

вул. Шевченка, буд. 27, м. Фастів, Фастівський р-н, Київська область

З метою покращення матеріально-технічного забезпечення спортивного комплексу, розглянувши подання відділу з питань фізичної культури та спорту  виконавчого комітету Фастівської міської ради та лист ТОВ «КПД» від 23.08.2022 року за вх. №3228/06-31, відповідно ст. 13 Бюджетного кодексу України, Законів України «Про загальну середню освіту», «Про благодійну діяльність та благодійні організації», Постанов Кабінету Міністрів України № 1295 від 17.08.1998 року «Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт» та №1222 від 4 серпня 2000 р. «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб  їх фінансування», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити намір ТОВ «КПД» (юридична адреса: 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 27, ідентифікаційний код: 31911363) на облаштування спортивного майданчику (скейт-парк) розміром 9 на 39 метрів на території спортивного комплексу «Машинобудівник» за адресою: вул. Шевченка,  буд. 27, м. Фастів,  Фастівський р-н, Київська область у вигляді благодійної допомоги.
  1. Надати згоду відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради на отримання від ТОВ «КПД» (юридична адреса: 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 27, ідентифікаційний код: 31911363) благодійної допомоги у вигляді спортивного майданчику (скейт-парк) розміром 9 на 39 метрів на території спортивного комплексу «Машинобудівник» за адресою: вул. Шевченка, буд. 27, м. Фастів, Фастівський р-н, Київської області.
  2. Благодійна допомога, визначена в п.1 цього рішення, приймається для потреб закладу спорту.
  3. Визначити відділ з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради отримувачем благодійної допомоги, визначеної п.1 цього рішення.
  4. Відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити приймання та облік благодійної допомоги відповідно до вимог діючого законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти,культури, спорту, сім’ї та молоді і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                          Михайло НЕТЯЖУК