Про підготовку та відзначення Всесвітнього дня молоді у Фастівській міській територіальній громаді в 2022 році

• 02.11.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28.10.2022                               м. Фастів                             231-од

Про підготовку та відзначення

Всесвітнього дня молоді

у Фастівській міській територіальній

громаді в 2022 році

Відповідно до Закону України «Про основні засади молодіжної політики», на виконання Програми підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 № 13-ІV-VIIІ, Програми соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської МТГ на 2022 рік, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 13-ХV-VIIІ, з метою реалізації державної молодіжної політики у Фастівській міській територіальній громаді, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради:
  • організувати та провести урочистості з нагоди Всесвітнього дня молоді та річниці відкриття молодіжного центру 10.11.2022 року у приміщенні КЗ ФМР «Фастівський міський молодіжний центр».
  • закупити товари та послуги, необхідні для проведення заходів, відзначення та нагородження в рамках проведення заходів.
  1. Витрати пов’язані з підготовкою та відзначенням Всесвітнього дня молоді, замовлення товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови   з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань  Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК