Про підготовку та відзначення в 2022 році у Фастівській міській територіальній громаді Дня Української Державності

• 26.07.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.07.2022                               м. Фастів                             140 од

Про підготовку та відзначення

в 2022 році у Фастівській міській

територіальній громаді

Дня Української Державності

Відповідно до Указу Президента України  від 24.08.2021 року  №423/2021 «Про День Української Державності»,  на виконання Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 №12-ІV-VIIІ,  з метою утвердження спадковості понад тисячолітньої історії української держави, захисту національних інтересів України у сфері інформаційної безпеки, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в 2022 році у Фастівській міській територіальній громаді  Дня Української Державності (додаток).
  2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на заступника  міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань  Ж. П. Швидку.

Міський  голова                                                                            Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

З А Х О Д И

з  підготовки та відзначення в 2022 році у Фастівській  міській

територіальній громаді Дня Української Державності

Назва заходу Дата та час проведення

1. Організувати та провести урочистості з нагоди Дня Української державності:

– церемонія відзначення  лауреатів  Молодіжної літературно-мистецької премії імені Андрія Кравця-Кравченка  та літературно-мистецької премії імені Володимира Косовського;

– покладання квітів до пам’ятного знаку Захисникам України на площі Перемоги;

– покладання квітів до могил загиблих у російсько-українській війні;

– церемонію підняття Державного Прапора України на площі Соборній та на центральних площах старостинських округів;

– молитву за Україну за участі Ради церков ФМТГ

27.07.2022

Краєзнавчий музей

28.07.2022

Інтернаціональне кладовище

площа Соборна

Швидка Ж. П.

Снігур А. М.

Савченко Н. М.

Куценко В. В.

2. Підготувати привітання міського голови з нагоди Дня Української державності та оприлюднити на офіційному сайті міської ради і в місцевих ЗМІ.

До 28.07.2022 Авксентюк Т. В.
3. Запросити до участі у святковому заході:

–    представників виконавчого комітету

–    представників Фастівської районної військової адміністрації

–    депутатів міської ради;

–      учасників бойових дій у російсько-українській війні та членів сімей загиблих  у російсько-українській війні

До 28.07.2022 Алісєєнко Л. М.

Кирсенко Н Ю.

Бобоха Т. Т.

Бортовська Ж. П.

4. Придбати квіти для покладання

До 28.07.2022 Савченко Н. М.
5. Замовити та придбати постери для біл-бордів. Розмістити постери на рекламних щитах громади

До 28.07.2022 Савченко Н. М.

Чемерський О. Ю.

6. Провести у  закладах, підпорядкованих управлінню культури, тематичні заходи з нагоди Дня Української Державності 28.07.2022 Савченко Н. М.
7. Провести  роботи  по  благоустрою  громади

До 28.07.2022 Матвійчук В. А.
8. Забезпечити медичний нагляд під час проведення заходу.

Повідомити КНП ФМР “Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” щодо запланованого заходу.

28.07.2022

До 28.07.2022

Костюк І. М.
9. Направити телефонограми керівникам підприємств, організацій, установ, приватним підприємцям з рекомендацією вивісити на будівлях, підпорядкованих їм закладів Державні Прапори України.

До 28.07.2022 Алісєєнко Л. М.

10 Забезпечити транспорт для перевезення учасників  заходів. 28.07.2022 Кабанець Т. В.
11. Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до площі Соборна та у зворотному напрямку для проведення святкових заходів.

28.07.2022 Матвійчук В. А.

12.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Липень-Серпень,

2022 р.

Савченко Н. М.

Керуючий справами                                                                                 Леся ТХОРЖЕВСЬКА