Про підготовку та відзначення новорічно-різдвяних свят в Фастівській міській територіальній громаді у 2022-2023 рр.

• 02.11.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28.10.2022                               м. Фастів                             233-од

Про підготовку та відзначення

новорічно-різдвяних свят

в Фастівській міській

територіальній громаді

у 2022-2023 рр.

На виконання Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, Програми соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської МТГ на 2022 рік, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 13-ХV-VIIІ, п.2.8 Міської комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки затвердженої рішенням сесії міської ради, № 8-ХХХV-VІІ від 23.12.2017 року, з метою належного відзначення новорічно-різдвяних свят, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради:
  • Провести заходи до новорічно-різдвяних свят у Фастівській міській територіальній громаді в 2022-2023 рр. за окремим планом.
  • Закупити товари та послуги, необхідні для відзначення та нагородження в рамках проведення заходів (подарункові набори, тощо).
  1. Управлінню освіти, управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, Центру соціальних служб, Службі у справах дітей та сім’ї, Фастівському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки підготувати списки дітей для вручення подарункових наборів.
  2. Витрати пов’язані з підготовкою та відзначенням новорічних та різдвяних свят, замовлення товарів та послуг для відзначення та нагородження, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови   з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань  Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК