Про підготовку та проведення стратегічної зустрічі «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ »

• 08.07.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   06.07.2021                                                                                                       № 193 од

Про підготовку та проведення

стратегічної зустрічі «Командна взаємодія:

трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ »

З метою трансформації та  розвитку медицини  Фастівської міської територіальної громади, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Провести 7 липня 2021 року о 10.00 стратегічну зустріч «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ» за участю представників ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» на базі Фастівського  Центру позашкільної роботи м.Фастів, вул.Миру, 10.
  2. Затвердити список учасників стратегічної зустрічі «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ» (додаток 1).
  3. Затвердити план заходів з підготовки та проведення стратегічної зустрічі «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ» (додаток 2).
  4. Керівникам КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ» Герцуну А.В. та КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД» Курліковському В.В. забезпечити участь працівників КНП в стратегічній зустрічі.
  5. 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини. Давиденко О.П.

Міський голова                                                                   М.В. Нетяжук

Список учасників стратегічної зустрічі «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ»

П.І.Б. Посада
1. Нетяжук Михайло Володимирович Міський голова
2. Давиденко Олена Павлівна Заступник міського голови
3. Костюк Інна Михайлівна Начальник відділу з питань охорони здоров’я
4. Горовенко Марина Вікторівна Головний спеціаліст відділу з питань охорони здоров’я
5. Герцун Андрій Васильович Генеральний директор КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
6. Полторак Ольга Антонівна Медичний директор КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
7. Казакова Юлія Валеріївна Медичний директор КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ», депутат міської ради
8. Слабошевська Леся Петрівна Заступник генерального директора КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ» з економічних питань
9. Микитюк Олена Миколаївна Завідуючий відділення КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
10. Андрощук Тетяна Олександрівна Завідуючий відділення КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
11. Шаповалова Ірина Сергіївна Завідуючий відділення КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
12. Герцун Наталія Олександрівна Завідуючий відділення КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
13. Сесь О.С. Завідуюча відділенням  КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
14. Романчук Наталія Сергіївна Медичний директор з поліклінічної роботи КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
15. Яблочнюк О.Ю. В.о.завідуючого хірургічним відділенням КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
16. Новіцька Ольга Олександрівна Лікар КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
17. Горобей Дмитро Анатолійович Лікар КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
18. Дубас Людмила Анатоліївна Лікар-терапевт КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД». депутат міської ради
19. Рудяк Людмила Іванівна Секретар міської ради
20. Скрипак Лариса Василівна Депутат міської ради
21. Смірнова Мирослава Олександрівна Депутат міської ради
22. Кушнір Віталій Петрович Депутат міської ради
23. Пурдик Ольга Станіславівна Депутат міської ради
24. Хрустальова Яна Михайлівна Депутат міської ради
25. Бабич Людмила Валеріївна Депутат міської ради
26. Бабенко Ольга Володимирівна Депутат міської ради
27. Трухан Олена Леонідівна Депутат міської ради VII скликання

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                                   Л. О. Тхоржевська

від_06.07.2021__№_193 од_

План заходів з підготовки та проведення стратегічної зустрічі «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ»

1. Організувати та провести стратегічну зустріч «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ» на базі   Фастівського  Центру позашкільної роботи м.Фастів, вул.Миру, 10. – 07.07.2021р. 10:00

07.07. 2021 р. Давиденко О.П.

Костюк І.М.

2. Підготувати приміщення :

–          організувати приміщення для проведення стратегічної зустрічі до  30 осіб;

–          організувати приміщення для кава брейків;

–          забезпечити мультимедійною апаратурою, предметами, матеріалами  та послугами,    необхідними для організації та проведення стратегічної зустрічі;

–          організувати роботу їдальні.

07.07.2021 Давиденко О.П.

Костюк І.М.

Майданюк Г.Л.

Керуюча справами (секретар)