Про перевірку стану  готовності споруд цивільного захисту (сховищ, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів)  для укриття учасників освітнього процесу

• 08.07.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.07.2022                                   м.Фастів                                                                 № 123-од

Про перевірку стану  готовності споруд

цивільного захисту (сховищ, споруд

подвійного призначення та

найпростіших укриттів)  для укриття

учасників освітнього процесу

З метою забезпечення готовності захисних споруд цивільного захисту Фастівської міської територіальної громади до використання за призначенням, посилення контролю за станом їх готовності, відповідно до вимог ст. 19, 32 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 09.07.2018 № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту», керуючись п. п. 7, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити склад комісії з перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту (далі-Комісія) для укриття учасників освітнього процесу, які розташовані на території Фастівської міської громади, згідно з додатком 1.

2.Комісії в термін  до 20 липня 2022 року перевірити стан захисних споруд ЦЗ (сховищ, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів) у готовність для захисту учасників освітнього процесу в умовах НС.

3.Оформити акти оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту за встановленою формою у термін   до 25 липня 2022 року.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань  Швидку Ж.П.

Міський голова                                                                                  Михайло НЕТЯЖУК

від___________№________

Склад комісії

з перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту для укриття учасників освітнього процесу, які розташовані на території